Větrovka nejen na výlet?

 http://www.fmoda.cz/fmoda/eshop/5-1-Damske-satyChystáte se na výlet, ale nechcete zmoknout? Po čem jako prvním sáhnete, abyste neprochladli? Většina z nás asi to tzv. větrovce. Tento typ bundy nás zahřeje při silném foukání větru, který je typický hlavně pro podzim, i při letních plískanicích. A na trhu je už nějakou dobu k dostání stále více oblíbený i další druh bundy, a to je sofshellová. Ze softshellové materiálu se nevyrábí jen bundy, ale i třeba kalhoty, které jsou úžasné hlavně při sportování.

K čemu všemu se dá obléct?
I když se může zdát, že se v dnešní době nosí a kombinuje všechno se vším, není to tak. I móda má svá pravidla.A jedním z tabu témat v módě je kombinovat právě softshellovou bundu s dámskými šaty. Jak tvrdí odborníci a módní návrháři, tato sportovní bunda je určena výhradně na sportování, a tak i když si ji mnoho lidí oblíbili i na nošení do města, podle kritiku je to nemístné a naprosto nepřijatelné.

Odborníci si mohou tvrdit cokoliv, tento kus se nám natolik vryl do paměti, že ho budeme nosit i nadále. Je praktický, pohodlný a cenově dostupný.

About the author